Menü Kapat

Homepride Serisi Çubuklar

Homepride Stair Rod, İngiltere’de Stairrods UK tarafından üretilmiştir ve pirinç merdiven çubuklarına çekici bir alternatiftir. İçi boş alüminyumdan imal edilir ve daha sonra seçtiğiniz bir metal kaplama verilir. Homepride merdiven çubukları cilalı pirinç, bronz, siyah, saten nikel, kalaylı ve krom kaplamalıdır.

Homepride Stair Rods, bir halı koşucusu ile veya halının tüm genişliğini kapladığı bir halıyla birlikte kullanılabilir. Runner parantezleri, Homepride runner çubuklarına uyacak şekilde runnerinize bitişik yerleştirilir. Homepride Front fix braketleri, gömülü halılar için halıya basamaklarınızı sabitler. Homepride Yan sabitleme braketleri, monte edilmiş halı için ön sabitleme braketlerine bir alternatiftir ve merdiven kenarına monte edilir. Yan sabitleme çubuklarında artıklar yoktur. Tüm halı çubuklarımız bağlantı parçalarıyla birlikte tedarik edilir.

Hompepride merdiven çubuklarımız artık sadece üç boyda tedarik edilmekte ve mükemmel bir yüzey oluşturmak için kesilen uç Braketin içine girerek yerinde kolayca kesilebilmektedir.

Bir cevap yazın